fbpx

Naše hry

Úniková Hra Hradec Králové

IMG_0868

Co je úniková hra?

Úniková hra neboli Escape game či Escape room, je poměrně nový herní model určený pro menší skupiny hráčů (u nás 2-5), který spatřil světlo světa teprve v roce 2007 v Japonsku. Smyslem hry je protáhnout mozkové závity, procvičit si logické i kreativní myšlení, naučit se týmové spolupráci, práci pod tlakem a v neposlední řadě, užít si mnoho zábavy. K tomu si přidejte fyzickou nenáročnost a máte ideální program pro svůj volný čas. Přestože se jedná o relativně nový druh zábavní hry, již je, nejenom v Hradci Králové, mnoho únikových místností a další stále vznikají. Pokud se tedy pro tento druh zábavy nadchnete, vězte, že Vás čeká mnoho her a ještě více zábavy.

Princip únikové hry

Základním principem únikových her je dostat se z uzamčené místnosti. K tomu, abyste se úspěšně dostali ven je potřeba hledat klíče, řešit různorodé hádanky a rébusy, vykonávat různé činnosti, které po Vás hra chce a tím se dopracovat k finálnímu klíči, který Vás dostane zpět na svobodu. To vše vyžaduje týmovou spolupráci bez, které je téměř nemožné hru dokončit. Pryč jsou ty doby, kdy jste v únikových místnostech hledali pouze klíče od zámků. V dnešní moderní době je každá lepší úniková mistnost rovněž vybavena elektronikou, která umocňuje Váš herní prožitek. I naše místnost je těmito vymoženostmi bohatě vybavena a proto se připravte na nevšední zážitek.
IMG_0869
IMG_0867

 

Teambuilding

Únikové hry poskytují kromě zábavy i ideální příležitost pro pořádání teambuildingů. Díky tomu, že základem úspěšného dokončení hry je neustálá komunikace mezi hráči, týmové řešení leckdy těžkých hádanek a rébusů, těžko najdete lepší alternativu, která dokáže během krátkého časového intervalu donutit spolupracovat úplně každého. Naše hra je dokonce konstruována tak, že jedinec není schopen hru dokončit sám. Některé naše úkoly totiž vyžadují fyzickou účast minimálně dvou hráčů. Proto pokud přemýšlíte, jak stmelit Váš pracovní kolektiv, tak neváhejte. Úniková hra je pro Vás ideální volbou. Při účasti třech a více týmů Vám navíc sestavíme cenovou nabídku na míru.

Naše hra

Útěk ze Scotland Yard

Píše se rok 1895 a v Londýně řádí vrah. Vybírá si zásadně ženy a z pohledu na jeho oběti mrazí i ty nejotrlejší. Vrah má na svědomí již více než 8 žen a četníkům stále uniká. Místní policejní stanice, Scotland Yard, je z jeho řádění nešťastná. Veřejnost v popředí s novináři žádá dopadení tohoto monstra a řádnou pomstu. Viní Scotland Yard z nečinnosti, ta se bohužel nemá čeho chytit. To se má změnit v momentě, kdy Vás zatknou a obviní z oněch zrůdných činů. Vaše zatčení má na svědomí místní inspektor, udělá cokoliv, jen aby uspokojil veřejnost, klidně zatkne i nevinného. A to se právě stalo, vy se ocitáte v cele, kde Vám jde doslova o život. Rozbouřený dav se dobývá na služebnu a chystá se Vás popravit. Stanici chrání odvážní četníci, ale jejich síla není neomezená. Máte přesně 60 minut na to, abyste unikli. 

Často kladené otázky

Hra je určena pro 2-5 hráčů ve věku 15-99 let.

Hra je primárně určena pro osoby 15+, každopádně je možné vzít s sebou i mladší osoby. Je potřeba aby měli doprovod osoby 18+. Je také na zvážení, zda s sebou děti brát. Hru si děti tolik neužijí jako dospělí. Ale záleží na každém jak se rozhodne.

Vůbec nic. Pouze dobrou náladu a pohodlné oblečení.

Samotná hra trvá cca 60 minut. Je ale potřeba počítat i s časem na vysvětlení pravidel. Na hru tedy počítejte cca 80-90 minut.

Není. Nebo tak alespoň nebyla postavena, ale v místnosti je mírné šero, takže to na někoho strašidelně může působit. Ale není se čeho bát.

Ano, je. Hra je koncipována tak, aby se v případě ohrožení každý hráč dokázal dostat ven sám, bez zásahu obsluhy. Na bezpečnost jsme mysleli, už při výstavbě. Proto je celá hra vybavena požárními hlásiči a navíc je po celou dobu pod dohledem kamer.

Toho se nemusíte bát. Po celo dobu hry Vás kontroluje proškolený personál pomocí kamer umístěných v únikové místnosti. V případě, že si nebudete vědět rady, můžete si o nápovědu sami požádat pomocí vysílačky.

Ano, je. Stačí když nám zavoláte na +420 737 455 145 a domluvíte se s námi. Pokud budou volné termíny, už za 60 minut můžete hrát.

Load More